За місцем дислокації "Дніпра-1" виявили рекордну кількість незаконної зброї з зони АТО

Небезпечні знахідки вилучені правоохоронцями.

На Дніпропетровщині за місцем дислокації полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" ГУ НП у Дніпропетровській області виявлено незаконно утримувану зброю. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Виявлено рекордну кількість незаконно утримуваної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, які викрадені, вивезені з зони АТО як вже списане військове майно, що використовувалось під час зіткнень з бойовиками терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР"", - зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що спецоперація розпочалась сьогодні, 6 липня, вранці та триває – правоохоронці продовжують шукати зброю та встановлювати коло осіб, причетних до організації незаконного їх зберігання.

Ініціатором операції став департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, діють у тісній взаємодії з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та підрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції України у м. Києві, Державною прикордонною службою України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: