За місяць населення України скоротилося майже на 12 тисяч

У містах скорочення населення відбувається швидшими темпами, ніж у сільській місцевості.

У червні чисельність населення України скоротилася на 0,03%, або на 11,9 тис. осіб порівняно з травнем і на 1 липня становила 45 859,8 тис. осіб. Про це свідчать дані Державного комітету статистики.

Чисельність міського населення на 1 липня становила 31 463,5 тис. осіб, що на 0,03%, або на 10,4 тис. осіб менше порівняно з 1 червня, сільського - 14 396,3 тис. осіб, що на 0,01%, або на 1,5 тис. осіб менше порівняно з попереднім місяцем.

Як відомо, протягом першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише у Закарпатській області та місті Києві – відповідно, на 12% та 6%.

Загалом кількість зареєстрованих смертей в Україні впродовж першого півріччя 2010 року перевищувала кількість зареєстрованих народжень в середньому на 34%, що відповідає показникам відповідного періоду 2009 року.

Проте у восьми регіонах кількість актових записів про смерть перевищувала кількість складених актових записів про народження майже вдвічі. Зокрема, це Чернігівська, Сумська, Луганська, Донецька, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області.

Читайте також:

Українці поліпшили демографічну ситуацію в Росії

Населення України скоротилося з початку року на 75 тисяч

У трьох регіонах України смертність перевищила народжувальність

За 20 років українців поменшає на 9 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: