За місяць в Україні затримали 246 п’яних водіїв автобусів

У ході спецоперації ДАІ було зафіксувано 45,3 тисяч фактів порушення правил дорожнього руху

Співробітники автоінспекції зафіксували 246 випадків керування водіями пасажирського автомобільного транспорту в стані алкогольного сп'яніння в ході проведення в червні загальнодержавної операції "Автобус-2009".

Усього в ході перевірки співробітники ДАІ зафіксували 45,3 тисяч фактів порушення правил дорожнього руху водіями пасажирського автотранспорту.

З них, крім зазначених випадків керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, 6,4 тисячі фактів перевищення швидкості руху, 1,9 тисячі фактів керування пасажирським автотранспортом без права керувати таким видом транспорту (відсутність у водійському посвідченні категорії "Д"), 685 фактів порушення правил переїзду залізничних переїздів.

Крім цього, у ході проведення операції було проведено перевірки більше 10,6 тисяч автоперевізників, які надають послуги пасажирських перевезень, під час яких було оглянуто 111,7 тисяч автобусів і мікроавтобусів, у тому числі 8 тисяч автобусів, які використовуються для перевезення організованих груп дітей.

У результаті було виявлено 12,4 тисяч одиниць пасажирського автотранспорту з технічними несправностями, які загрожують безпеки дорожнього руху.

При цьому була заборонена експлуатація 7,5 тисяч одиниць пасажирського автотранспорту, або 60 % автобусів з виявленими технічними неполадками

Щодо виявлених правопорушень співробітники ДАІ склали більше 54 тисяч протоколів про адміністративні порушення.

Також направлено 211 подання Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Міністерства транспорту та зв’язку (Державтотрансінспекції) щодо рішення питання про позбавлення пасажироперевізників ліцензій.

До проведення загальнодержавної операції "Автобус-2009", що проводилася з метою посилення безпеки пасажирських перевезень, було залучено більше 3,8 тисяч особового складу ДАІ й 255 працівників територіальних керувань Державтотрансінспекції.

Читайте також:

Дівчина протаранила будку ДАІ, виконуючи вказівки навігатора

На українських дорогах з'явилися козаки-розбійники

Використання "Візиру" визнали незаконним

Слідство вигороджує п’яного ДАІшника через якого загинули двоє людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: