За мітинг у Харкові регіонали платили по 30 гривень

Облдержадміністрації скаржилися вчителі, яких примушували брати участь в акції.

У Харкові за участь в організованою Партією регіонів антиурядової акції "Криза - стоп! Влада - до відповіді!" платять 30 гривень. Про це заявив голова Харківського обласного відділення Комітету виборців України Михайло Камчатний.

Також він заявив, що навряд чи ця акція матиме великий соціальний резонанс. "Другого Майдану не буде. Партія регіонів обіцяла вивести людей на вулиці, і вона це робить, але, швидше за все, понесений великі втрати, оскільки в умовах кризи фінансові ресурси будуть витрачені даремно", - підкреслив він.

Крім того, за інформацією Харківської облдержадміністрації, у відділ по роботі із зверненнями громадян надходять звернення, в яких вчителі харківських шкіл висловлюють своє обурення з приводу того, що педагогівпримушують брати участь в сьогоднішній акції. Всього було отримано близько десятка дзвінків з подібним зверненням громадян.

Водночас голова відділення комітету виборців відзначив, що поки що у відділення не надходили скарги про те, що когось примушують брати участь в цих акціях.

Нагадаємо, у Харкові участь в акції протесту "Криза - стоп! Влада - до відповіді!" взяли близько 20 тис. людей. У Києві на Майдан Незалежності вийшло 5 тис. прихильників "регіоналів" проти очікуваних 15 тис. Такі ж акції пройшли по всій Україні.

Читайте також:

"Репетиція Майдану" провалилася

"Щит" ввійшов у смак і пропонує міліції допомогу у розгоні демонстрацій

Янукович закликав прибрати владу, яка "принизила і ошукала" народ

Регіонали вивели на Майдан 5 тисяч прихильників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: