Могильов може витягти Гриценка з-за грат

Могильов може витягти Гриценка з-за грат

Анатолій Гриценко. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Екс-міністра МВС і екс-спікера Криму пов'язують дружні стосунки.

Призначення Анатолія Могильова на посаду голови Радміну АР Крим може бути дуже сприятливим для колишнього спікера АРК Анатолія Гриценка.

Про це пише "Сегодня" з посиланням на власне джерело у Верховній Раді АРК.

"У них дружні стосунки, тому всі чекають, що Гриценка найближчим часом випустять із СІЗО на підписку, а потім виправдають", - повідомило джерело.

За інформацією видання, після призначення Могильова в Криму не чекають великих кадрових перестановок.

"Не варто забувати, що Анатолій Володимирович був тісно пов'язаний з Джарти (Могильов очолював міліцію Макіївки в період, коли Джарти був її мером). Тому рокіровки в його команді можуть носити лише коригувальний характер. А першого віце-прем'єра Павла Бурлакова залишать на посаді, оскільки він контролював ситуацію, поки був відсутній прем'єр", - вважає політолог Володимир Джаралла.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Це призначення Могильову пророкував нардеп НУНС Геннадій Москаль ще у серпні цього року, після смерті тодішнього прем'єра Криму Василя Джарти. Москаль казав, що Джарти і Могильов - одна команда. Глава Меджлісу кримскотарарского народу Мустафа Джемілєв назвав призачення Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича. Перед смертю Джарти зміг нарешті помиритися з кримськими татарами, узгодивши вирішення питання самозахватів земель і виділивши землю на будівництво найбільшої мечеті в Україні.

Читайте також:

У владі відбувається таємний переворот - ЗМІ

Чорновіл: Могильов введе в Крим екстремістські угрупування

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація