У Києві ледь не застрелили чоловіка за намір поласувати вишнею

Лише за останній тиждень в України трапилось щонайменше три гучних пригоди зі зброєю.

Поки народні обранці відпочивають - у пресі з’являються проекти. Один із таких проектів – закон про обіг зброї невійськового призначення.

Новація - віковий бар’єр на придбання, зберігання, носіння та використання зброї - законодавці пропонують зменшити його до 18-ти років.

Фінансова криза, побутові труднощі, випуски новин. Відчуття небезпеки – головне, що спонукає людину озброюватися.

Віктор заробляє тим, що робить ремонти. Минулого понеділка він працював на Печерську. Вийшов пообідати. Дорогою хотів вишеньку зірвати. Довелося ховатися.

"Чоловік вийшов з балкону, зайшов на кухню, відкрив вікно і вже з пістолетом, спрямував на мене. Я заховався за вишнею. Він каже, давай, виходь, буду стріляти", - розповідає Віктор Степурський, жертва пістолетного обстрілу.

Вікторові пощастило. Чи то захисник флори схибив, чи то пістолет у нього був не пристріляний: любитель вишень залишився неушкодженим.

Останні 15-ть років Юрій Кізько консультував геть усіх, хто намагався прописати на папері правила обігу зброї. Каже, найголовніше: треба розуміти - навіщо людині зброя.

"Я не вважаю резиностріл якимось, хоч мінімально ефективним способом самозахисту. Резиностріл провокує. Провокує жорстоку фізичну розправу", - розповідає директор стрілецького клубу.

Народні обранці – нашоукраїнець Мойсик з регіоналом Грицаком виклали свої "збройні" думки на папері.

Переконують: із 21-го року треба дозволити вільно купувати нарізну зброю. 18-ти річним – слід дозволити володіти пістолетом - для самозахисту. Мовляв, це сприятиме захищеності людей та розвитку підприємницької активності. Власник стрілецького клубу каже – не у віці справа.

Пан Кізько каже - українське суспільство – помолоділо. Тож не варто боятися "омолоджувати" і закони. І вчити – молодь. Зокрема, і поводитися зі зброєю.

"Треба повертатись до проблем військово-патріотичного виховання. Це на рівні 14-16 років. І там вчити людей – не давати їм зброю – а вчити їх поводитись зі зброєю. І дуже серйозно вчити", - розповідає Кізьо.

Лише за останній тиждень в України трапилось щонайменше три гучних пригоди зі зброєю. В Чернігові "обкурений" молодик з пневматичного пістолета обстріляв пасажирський мікроавтобус.

В середу – народний депутат не розминувся на дорозі з "Ауді".

Спробував поспілкуватися – у відповідь отримав переконливі погрози - пістолетом. Щойно у Віктора вистрелили – він викликав міліцію. Піднялися, подзвонили у двері, отримали відповідь: маю пістолет, маю дозвіль – можу стріляти.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українці зможуть купувати зброю з 18-ти років

В РФ запропонували прирівняти продаж "блимавок" до торгівлі зброєю

Ізраїль дозволив палестинцям озброїтися автоматами Калашникова

Україна заробила на торгівлі зброєю 800 млн доларів

ВідеоУ Києві чоловіка ледь не підстрелили за вишеньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: