За навчаннями на "бунтівному" військовому полігоні спостерігають іноземні аташе

На Миколаївщині відпрацьовують звільнення земель від ворогів.

Свою підготовку на полігоні "Широкий Лан" на Миколаївщині показує 62-га горно-піхотна бригада із Закарпаття, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Оцінює рівень бойової підготовки особисто начальник Генерального штабу Віктор Муженко разом з іноземною комісією. За легендою навчань бригаді дали команду наступати, аби вибити ворога з нашої території. Бій, хоч і навчальний, але все як на справжній війні. Артилерія, танки, стрілецька зброя – гатять бойовими. На підтримку летить авіація.

Година бою і супротивника відкинули до річки. Командувач змінює умови бою. Раптово лунає команда про несподіваний прорив ворога. Злагодженими діями бійців спостерігачі задоволені.

"Командиром бригади було прийнято рішення застосування тактичної авіації, артилерійської авіації, нанесення вогньового ураження реактивною артилерією бригади. А також введення танкового батальйону", - каже заступник керівника навчань з практичних дій Петро Ромигайло.

За активною фазою навчань спостерігають 16 військових аташе. Вони мають звітувати своїм країнам, чи рухається українська армія до стандартів НАТО. Аташе з питань оборони Австрії у Києві Еріх Сімбюргер зазначив, що відчувається досвід реальних бойових дій.

Найближчими днями 62-га бригада вирушить для навчань ще на один полігон України. На який – поки не розголошують. І тільки потім – хлопці поїдуть у зону АТО.

Як повідомлялося, бійці 53-ї бригади показали шокувальні умови на полігоні та попросилися назад в АТО. Після розголосу начальник Генштабу ЗСУ Володимир Муженко пообіцяв особисто перевірити побутові умови на скандальному полігоні "Широкий Лан".

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: