За неповагу до суду Тимошенко змусять відповідати стоячи

Держобвинувач заявила, що неможливо видалити Тимошенко із залу засідань за неповагу до суду, однак, згідно із законом, "людина, яка відповідає перед судом, має відповідати стоячи".

Видалення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко із залу Печерського райсуду за неповагу до суду є неможливим. Однак відповідача можуть змусити відповідати суду стоячи.

Таку думку в середу, 29 червня, під час брифінгу висловила держобвинувач у справі Тимошенко Лілія Фролова.

"Видалення Тимошенко із залу засідань неможливо", - зазначила Фролова і додала, що таке видалення "було б неправильним", скільки органи прокуратури виступають за максимальну публічність цього процесу і самі зацікавлені в його відкритості.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Фролова нагадала, що згідно з нормами Кримінально-процесуального кодексу, сторони в процесі повинні підніматися, коли звертаються до суду, чітко відповідати на поставлені питання і звертатися до суду: "Ваша честь".

При цьому держобвинувач відзначила, що поїздки Тимошенко за кордон спричинять "гальмування процесу" розгляду справи, тому що без обвинуваченої вести справу неможливо.

Раніше суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв - головуючий у кримінальній справі проти екс-прем’єра - звинуватив Тимошенко у неповазі до суду.

Так, в ході розгляду справи Тимошенко не відповідала на запитання суду стоячи, і суд неодноразово робив їй зауваження з цього і інших приводів. Крім того, суд попереджав Тимошенко про те, що вона може бути вилучена із залу засідань за порушення порядку.

Читайте також:

Печерський суд допитає Ющенка у справі Тимошенко

Литвин: процес над Тимошенко дискредитує суд

Фірташ не піде в американський суд, бо Тимошенко не вручила йому ордер

ВідеоТимошенко змусять відповідати стоячи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: