За невиплату зарплати у Херсоні порушили кримінальну справу

За невиплату зарплати працівникам Херсонського машинобудівного заводу порушили кримінальну справу.

Прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу за фактом невиплати зарплати робітникам ТОВ "Херсонський машинобудівний завод", повідомив прес-секретар прокурора Херсонської області Федір Самойленко.

"Справу порушено 23 січня за статтею 175 Кримінального кодексу України. Зараз слідство перевіряє інформацію про те, що засоби, за рахунок яких можна було виплатити зарплату, витрачалися на адміністративні потреби підприємства", - повідомив прес-секретар.

Як повідомлялося, працівники заводу сьогодні взяли штурмом підприємство, вимагаючи виплатити заборгованість із заробітної плати і передати завод у державну власність. У будівлі і поряд з нею перебуває близько півтисячі людей. Протестуючі стверджують, що зарплата на заводі не виплачується з вересня 2008 року, а заборгованість вже становить 4 млн. 478 тис. грн. За словами працівників заводу, на попередній зустрічі з дирекцією підприємства, їм заявили, що власники не збираються зберігати підприємство.

Херсонська облдержадміністрація запропонувала власникові ХМЗ передати підприємство в держвласність. У Херсонській ОДА вважають, що керівництво ХМЗ не здатне оцінити ситуацію і не бажає шукати шляхи для виведення підприємства з кризи.

ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" було створено на базі виробничих потужностей ВАТ "Херсонські комбайни" в 2006 році. Підприємство спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. ХМЗ входить до структури ТОВ "НВП "БелоцерковМАЗ" (Біла Церква). Підприємство є єдиним в Україні виробником зернозбиральних комбайнів "Славутич".

Читайте також:

Працівники Херсонського машинобудівного заводу захопили підприємство

Мінпраці: заборгованості із заробітної плати немає

У березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: