Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За парти - після вибухів у Калинівці. У Павлівці відновили роботу школа та дитсадок

Ремонти зробили протягом півтора тижня.

У Павлівці на Вінничині запрацювали школа та дитячий садочок. Це лише за чотири кілометри від місця, де на складах боєприпасів під Калинівкою сталася пожежа і почали розриватися снаряди. Від вибухів навчальний та дитячий заклади було зруйновано. Діти пішли на вимушені канікули. За десять днів школу і садок відновили. Батьки сподіваються, що вибухи уже не повторяться і відпустили діток на навчання.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У Павлівському садочку «Сонечко» свіжий ремонт - сліди від осколків уже замазані, вікна - нові.

А місцева школа зазнала чи не найбільших руйнувань. Продірявлений дах, обвалена стеля, потрощені вікна, тріщини в стінах. За десять днів навчальний заклад знову приймає учнів.

"Найбільше ми відновлювали стелю. Тут, де ми перебуваємо, ось на цьому коридорі, живого місця не було. Відлетіло все до дранки. Так само було в усіх класах на другому поверсі", - згадує директор Павлівської школи Тетяна Шуманська.

ВідеоНа Вінниччині не далеко від складів боєприпасів запрацювали школа та дитячий садочок

Щоправда, досі тут не відновили їдальню. Ремонту потребує і новий спортзал. Його планували відкрити за кілька днів до вибухів на складах.

"Там уже все готово було, працювали батьки, працювали учні, працювали вчителі, все було готово, все було зроблено на найвищому рівні. Казали, такої спортивної зали як у Павлівці, у міських школах немає. І все перебила нам оця стихія, оця пожежа на арсеналі", - говорить заступник директора школи із навчально-виховної роботи Людмила Адамчук.

Школу і садок відновили спільними зусиллями влади, вчителів, батьків та учнів, які щодня допомагали будівельникам.

До школи прийшли майже усі 400 учнів. Вимушену перерву надолужуватимуть додатковими уроками або ж на осінніх канікулах.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Анни Тітовської.

Залиште свій коментар

Вибір редакції