За перемогу у пітчингу "Книголав" борються Фоззі із ТНМК та Василь Гупало

Загалом захід зібрав понад 350 ідей дитячих книжкових героїв

Прийом робіт на книжковий пітчинг "Книголав" завершився 22-го лютого: на офіційному сайті розпочалось голосування за найкращі його ідеї.

За час приймання робіт на пітчинг надіслано понад 900 заявок з усіх куточків України, та навіть із Сирії. Після модерації на сайті опубліковано понад 350 ідей, кожна із яких має шанс стати найкращою.

За перемогу у пітчингу, поміж інших талановитих учасників, змагаються вокаліст гурту ТНМК, Олександр Фоззі  Сидоренко, з героєм Гупалом Василем, та відомим у соцмережі котом Інжиром.

Протягом тижня, до 28-го лютого, відвідувачі сайту та члени журі віддаватимуть свої голоси, щоб визначити 10 фіналістів. Десятка найкращих отримає рекомендації журі для доопрацювання ідей, та 11-го березня, після презентацій та захисту свої робіт перед журі, буде оголошено переможця. 

Пітчинг
Пітчинг «Книголав» зібрав понад 350 ідей дитячих книжкових героїв

Нагадаємо, що книгу переможця буде проілюстровано та надруковано накладом 15 000 примірників у видавництві "Основи", а сам автор отримає гонорар у розмірі 15 тисяч гривень. Окрім того, три найкращі ідеї будуть гейміфіковані на Media Hack Weekend 2016. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: