За перевезення львівського сміття до Києва платять до 10 тисяч грн за фуру

Дата публікації
Перегляди
2595
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У цю суму не входить вартість переробки відходів.

Від суботи, 18 червня, на київському сміттєпереробному заводі "Енергія" приймають відходи зі Львова, де після пожежі закрили єдине на місто Грибовицьке сміттєзвалище. Щодня приймають близько 125 тонн сміття, передає кореспондент ТСН з брифінгу стосовно допомоги заводу у розв'язанні проблеми зі сміттям у Львові.

Як розповів на брифінгу директор заводу Сергій Крикун, за чотири дні прийняли вже понад 500 тонн відходів, підприємство працює на повну потужність. Але обіцяють, що від цього Київ не постраждає, столичних відходів менше спалювати не стали.

Озвучену мером Львова Садовим цифру у 35% сміття, які начебто мають везти до Києва, керівництво заводу та "Київенерго" називає завищеною. Спалювати обіцяють, скільки зможуть, але максимум, скільки може прийняти Київ львівських відходів на день, – до 200 тонн.

Вартість перевезення однієї фури сміття зі Львова до столиці складає до 10 тисяч гривень, тільки до півдня сьогодні на заводі прийняли 10 фур. Собівартість прийому несортованого сміття складає 87 грн, тонна сортованого – 110 грн. Ці витрати взяли на себе львівські підприємства, які вивозять сміття з міста.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Нагадаємо, 28 травня сталося займання на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова. На ліквідацію пожежі були відправлені команди рятувальників. 30 травня на сміттєзвалищі стався обвал, під яким опинилися троє пожежників та один працівник комунальної служби. Тіла трьох чоловіків відкопали під завалами.

Пізніше, 1 червня, рятувальники припинили пошуково-рятувальні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова через загрозу нового обвалу. Сміттєзвалище закрили.

сміттєзвалище

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація