Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За перший тиждень самостійного патрулювання нацгвардійці затримали понад три десятки порушників

Військовослужбовці НГУ почали самостійно патрулювати вулиці від 1 серпня.

Піші патрулі Національної гвардії України за перший тиждень самостійного патрулювання вулиць у містах затримали 32 особи за підозрами у вчиненні кримінальних правопорушень.

Ще 19 осіб затримали спільно з працівниками Національної поліції під час участі в профілактичних заходах, у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі та місцях літнього оздоровчого сезону. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Велика частина таких правопорушень (затримано 22 особи) кваліфіковано за статтею 309 Кримінального кодексу "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів без мети збуту".

Які права та обов'язки мають нацгвардійці під час патрулювання вулиць, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоВідсьогодні вулиці українських міст патрулюватимуть нацгвардійці

Таке повідомлення з'явилося на сайті відомства напередодні ввечері. Працюватимуть патрулі по 5 днів на тиждень. Утім, у разі напруження ситуації, час служби можуть змінити. За інформацією відомства нацгвардійці матимуть такі ж права як і патрульні поліцейські. Це - перевірка документів, проникнення у разі потреби до житла або зупинка транспортного засобу.  

Відсьогодні вулиці українських міст патрулюватимуть нацгвардійці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції