За півроку до окупованого Криму незаконно заходили понад 600 суден - прокуратура

За перельоти над Кримом є перші позови до авіакомпаній Росії та інших держав.

На територію окупованого Криму незаконно заходили понад 600 суден.

Про це повідомляє прокуратура АР Крим за підсумками наради про результати роботи відомства за шість місяців поточного року.

"На сьогоднішній день прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактами порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї понад 600 судів, накладено арешт на три судна. Необхідно активізувати роботу в цьому напрямку", - заявив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Чиновник також повідомив, що за перельоти над Кримом є перші позови до авіакомпаній Росії та інших держав.

"У нас є перші позови до авіакомпаній Російської Федерації та інших держав про стягнення сум заборгованостей за вчинення авіаперельотів над тимчасово окупованою територією. Прошу охопити не тільки повітряний транспорт, але і морський та інші види транспорту", - сказав прокурор.

Зокрема, прокуратура Криму хоче стягнути з компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти в окупований Крим, 354,4 тисяч євро (близько 10 млн гривень).

Раніше повідомлялося, що Росія перекинула з Каспію морську піхоту в окупований Крим для навчань. Морпіхи Каспійської флотилії приступили до активної фази тактичних занять на незнайомому для них полігоні Опук на чорноморському узбережжі в східній частині Кримського півострова. Особовий склад підрозділу морської піхоти відпрацьовує завдання устаткування вогневих позицій, зміни районів зосередження, організації їх системи охорони та оборони.

ВідеоЧерез постачання до Криму турбін "Сіменс" ФСБ затримала гендиректора підприємства "Силові Машини"

Залиште свій коментар