За показ "Пили" i "Хостела" порушено справу проти українського кіномеханіка

Прокуратура затримала представників кiновiдеомережi, які демонстрували викачаний в інтернетi заборонений до показу вiдеофiльм "Хостел".

Прокуратура Чернiвецької областi 7 грудня порушила кримiнальну справу cтосовно директора Новоселицької районної кiновiдеомережi та кiномеханiка цiєї органiзацiї за показ заборонених фiльмiв, якi пропагують культ насильства i жорстокостi.

Як повiдомляє прес-служба прокуратури Чернiвецької областi, цi представники кiновiдеомережi демонстрували в кiнотеатрi "Ювiлейний" у місті Новоселиця без прокатних свiдоцтв викачаний в інтернетi заборонений до показу вiдеофiльм "Хостел" та демонстрували без обмеження глядацької аудиторiї на сеансах о 19.00 вiдеофiльми "Пила-5", "Пила-6".

У прес-службi Генеральної прокуратури України нагадали, що згiдно з висновком експертної комiсiї з питань публiчного демонстрування та розповсюдження кiно-i вiдеофiльмiв Мiнiстерства культури i туризму України та Нацiональної експертної комiсiї України з питань захисту суспiльної моралi, фiльм "Хостел" заборонено для поширення та демонстрацiї на територiї України. Фiльми "Пила-5" i "Пила-6", згiдно з висновками комiсiї, дозволено показувати лише на вечiрнiх сеансах пiсля 21.00 для осiб, якi досягли 21 року.

Справу порушено за ч. 3 ст. 300 Кримiнального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творiв, що пропагують культ насильства i жорстокостi, расову, нацiональну чи релiгiйну нетерпимiсть та дискримiнацiю).

Для органiзацiї досудового слiдства справу направлено прокурору Новоселицького району.

Читайте також:

У Чернівцях виправдали міліціонера, який застрелив затриманого

ГПУ не довела, що Україна постачала зброю Грузії незаконно

Генпрокуратура затримала головного гірничорятувальника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: