За померлою в київському зоопарку ламою сумує її 3-місячний син

Дата публікації
Перегляди
1485
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За померлою в київському зоопарку ламою сумує її 3-місячний син

Малюк лами після смерті матері оточений увагою дорослих тваоин / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Чергова несподівана смерть у столичному звіринці пояснюється нирковою недостатністю тварини.

Стали відомими подробиці чергової смерті в київському зоопарку, де днями померла 6-річна лама Дар'я, яка тільки три місяці тому стала мамою. За словами робітників закладу, до минулої суботи тварина почувалася чудово, йдеться в сюжеті ТСН.

Померла тварина раптово від ниркової недостатності – такою є попередня версія смерті лами. Вердикт повідомили на кафедрі анатомії тварин університету біоресурсів.

У столичному звіринці вкрай здивовані цією прикрою несподіванкою. Та пояснення знаходять швидко.

"Це саме гострий перебіг хвороби був. Бувають такі ситуації в диких тварин, але якихось зовнішніх виявів... Вони виникають раптово", - пояснив заступник гендиректора зоопарку із зоочастини Костянтин Орлов.

"Викликало підозри в персоналу, що вона довго лежить. Протягом дня за нею спостерігали, намагалися лікувати. Нічого зробити не вийшло, тварина померла", - розповів він.

Нещасна лама поповнила перелік аж надто частих смертей столичного звіринцю. Тільки два тижні тому в зоопарку помер крокодил Гоша. Причини його смерті досі встановлюють. У закладі кажуть: вони вже замислилися про чорну карму.

Остаточні результати розтину лами обіцяють оприлюднити вже в середу. Тим часом у загонах зоопарку за нею є кому сумувати.

Маленький син померлої Дар'ї із минулих вихідних майже не виходить із вольєру. Лише іноді малюк ненадовго визирає подивитися на світ. Усередині його оточили дорослі. Працівники звіринцю кажуть, що старші тварини всі ці дні очей із нього не зводять.

Чергова смерть у столичному зоопарку

Чергова смерть у столичному зоопарку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1485
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація