За порушення закону про вибори відкрито сім кримінальних справ

В Україні за порушення закону про вибори президента відкрито вже сім кримінальних справ.

На сьогоднішній день по фактах порушення Закону, що діє, про вибори президента збуджено вже сім кримінальних справ, повідомив заступник Генерального прокурора України Віктор Пшонка.

Він уточнив: "У нас така статистика: сім кримінальних справ збуджено по всій країні за порушення цього закону... Одна справа направлена до суду, інші розслідуються - як міліцією, так і наслідком прокуратури".

Уточнюючи на прохання кореспондента, про які порушення йдеться, Пшонка згадав знищення майна штабів партій в івано-франківській і Запорізькій областях. "Там були пожежі. По цих фактах днями були збуджені кримінальні справи", - відзначив він.

Пшонка повідомив, що Генеральна прокуратура організувала в населених пунктах України чергування прокурорських співробітників для нагляду за дотриманням виборчого законодавства. Створені слідчий-оперативні групи за участю представників прокуратури, СБУ, міліції, податковій міліції для оперативного реагування на можливі порушення.

"Ви знаєте, що в принципі перед прокуратурою коштують два завдання: це прийняти в своє виробництво те, що підслідно (прокуратурі, - ред.), якщо необхідно буде розслідувати, і друге основне завдання - це встановити законність дій міліції і Служби безпеці, податковій міліції по тих процесуальних рішеннях, які вони прийматимуть", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше Генпрокурор Олександр Медведько попередив про кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Медведько запевнив, що органами прокуратури накопичено достатній досвід адекватного реагування на порушення виборчого законодавства.

Читайте також: 

В Криму до списків виборців записали російських військовослужбовців

На Запоріжжі порушено кримінальну справу за фактом підкупу виборців

Медведько пригрозив карними справами за фальсифікацію виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: