За поширення холери в Маріуполі порушили кримінальну справу

Маріупольська міліція попередньо встановила, що у місті були порушені санітарні правила щодо попередження епідемічних захворювань.

У Маріуполі порушили кримінальну справу за фактом поширення холери серед місцевого населення.

За даними Маріупольського міського управління міліції, справу порушено за статтею 325 Кримінального кодексу ("порушення правил боротьби з епідеміями").

Правоохоронці зазначили, що наприкінці травня з міської санітарно-епідеміологічної служби в міліцію надійшли повідомлення про захворювання на холеру кількох жителів міста.

За даними фактами була здійснена перевірка, і попередньо було встановлено, що на території Маріуполя особами, в обов'язки яких входить виконання правил і норм щодо попередження епідемічних та інших інфекційних захворювань, були порушені ці санітарні правила.

У результаті в місті були зареєстровані випадки захворювання холерою, яка належить до групи гострих кишкових інфекцій.

Як відомо, загальна кількість хворих на холеру - 16, з яких 15 - у Маріуполі. Згідно з висновками санепідемстанції, джерелом спалаху холери в Донецькій області стали каналізаційні стоки.

Лікарі не виключають масового поширення холери в інших регіонах. Холероподібні вібріони знайшли в Дніпрі, а також у водоймищах Мелітополя і Бердянська.

Читайте також:

На Донеччині виявили перший випадок холери за межами Маріуполя

На Запоріжжі у воді виявили 13 холерних вібріонів

Медики встановили джерело спалаху холери у Маріуполі

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

ВідеоСпалах холери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: