Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За повідомлення про псевдомінування будуть саджати за ґрати і позбавлятимуть майна

Такий законопроєкт внесено до ВР.

Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради законопроєкт про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Законопроектом пропонується посилити відповідальність за повідомлення про псевдомінування і передбачити обов'язкове додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Також, згідно з проєктом закону, якщо псевдомінування буде стосуватись критично важливих об'єктів інфраструктури – за це передбачено позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, такі поправки до КК є вимушені через кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, яка за останній час набула загрозливого масштабу.

Згідно з відомостями Національної поліції, лише за п’ять місяців цього року слідчими розпочато досудове розслідування близько 600 кримінальних проваджень за фактами надання неправдивих повідомлень про замінування. При цьому повідомлення мають комплексний характер, коли одночасно повідомляється про замінування десятків об’єктів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції