За права народу України боротимуться ВДВ

Керівництво нового блоку стверджує, що блок демократичних партій створено для того, щоб робити добро для людей, а не для себе.

Лідери 10 позапарламентських партій і організацій домовилися про створення виборчого блоку "Вільні демократичні вибори за народ України" на позачергові вибори у Верховну раду.

Відповідний меморандум лідери партій і організацій підписали в середу, 11 липня.

Вибори
Керівництво нового блоку стверджує, що працюватиме на благо простих людей
До складу блоку ввійшли партія "Здоров'я", Комуністична партія (оновлена), Комуністична партія робітників і селян, політична організація "Народний рух України за єдність", Народна екологічна партія, Соціал-патріотична асамблея слов'ян, Всеукраїнська партія миру і єдності, Націонал-демократичне об'єднання "Україна", Всеукраїнське громадське об'єднання "Людина. Україна. XXI сторіччя" і партія "Вітчизна".

Головою блоку вибрано Сергія Крижановського. З його слів, з 2 серпня блок починає передвиборну агітацію.

Також він вважає, що зараз в Україні багато корупційних партій і тому було створено блок демократичних партій для того, щоб робити добро для людей, а не для себе.

Крижановський повідомив, що до угоди можуть приєднуватися й інші позапарламентські партії.

Як повідомляло агентство, в 2006 Партія реабілітації народу України змінила назву на Ліберально-демократичну партію патріотів України й обрала лідером Сергія Крижановського замість Григорія Черниша.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: