За програмою президента "Велике будівництво" Укравтодор ремонтує дороги у Зоні відчуження

Дата публікації
Перегляди
1522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За програмою президента "Велике будівництво" Укравтодор ремонтує дороги у Зоні відчуження

Від 2015 до 2019 року кількість туристів у Зоні збільшилася з 8 до 124 тисяч, з них майже 80%

Минулого року Укравтодор взяв на свій баланс майже 200 км доріг у Зоні відчуження, і вже цього року у рамках програми президента "Велике будівництво" він почав ремонт дороги від КПП "Дитятки" до "Прип'яті", а також під'їзд до ЧАЕС.

Про це повідомляє голова Укравтодору Олександр Кубраков.

"Наше завдання – за 3 роки привести до ладу популярні туристичні маршрути та забезпечити нормальний доступ до Зони природоохоронців, науковців, енергетиків та підприємців", - повідомив Кубраков.

Він також навів дані Держагентства з управління зоною відчуження: від 2015 до 2019 року кількість туристів у Зоні збільшилася з 8 до 124 тисяч, з них майже 80% -  іноземці.

Крім того, з 2018 року на території Зони працює перша сонячна електростанція – Solar Chernobyl. Ряд інвесторів з України та світу розглядають можливість будівництва нових сонячних електростанцій, адже тут є і доступна земля, і необхідні потужності для транспортування електроенергії.

"Оновлення основного туристичного маршруту в Зоні відчуження – ще один символ відродження цих територій", - сказав голова Укравтодору.

За його словами, вже у цьому році до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Укравтодор оновить 40 км між КПП "Дитятки" та "Прип‘ять", а також під'їзд до ЧАЕС. 

Як заявив раніше заступник керівника Офісу президента та координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко, у рамках програми Президента до кінця 2023 року планується відбудувати всю мережу загальнодержавних доріг (трас між великими містами).

Дата публікації
Перегляди
1522
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація