За рік Чорноморський флот РФ скоротив понад 2,6 тис працівників

Екс-співробітники ЧФ РФ складають переважну більшість звільнених у Севастополі працівників.

2009 року у Севастополі з формувань і підприємств російського Чорноморського флоту фактично звільнили 2616 осіб, що склало 67,9% від загальної чисельності звільнених у місті працівників.

За наявними даними, протягом року до міського центру зайнятості роботодавці подали звіти про плановане вивільнення 14256 працівників, серед яких 76% - найманий цивільний персонал підприємств ЧФ.

Загалом на чорноморському флоті РФ заплановане скорочення 11 тисяч працівників.

У Севастопольській службі зайнятості кажуть, що проблема працевлаштування колишніх працівників ЧФ РФ полягає в тому, що вони з достатньо високим фінансовим забезпеченням і претендують на максимальний рівень допомоги по безробіттю. "Тобто, люди з певними амбіціями, з гордістю і за флот, і за країну, з досвідом. І вони не погоджуються на ту роботу, яка зараз є", - прокоментував ситуацію керівник служби Олександр Шапіро.

Як додав Шапіро, відсоток скорочених працівників ЧФ РФ, які доходять до служби зайнятості, достатньо невеликий, тому що 40-50% - це люди пенсійного віку. "Тобто, це не клієнти служби зайнятості. Частина людей з тих чи інших причин просто не стають до нас на облік", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше національний координатор в Україні Міжнародної організації праці (МОП) Василь Костриця заявив, що Україні знадобиться всього 2-2,5 року для того, щоб вийти на докризовий рівень зайнятості населення в країні, якщо темпи зростання зайнятості та скорочення безробіття будуть такими, як у третьому кварталі 2009 року.

Читайте також:

В Україні на кожну вакансію припадає по 8 безробітних

У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

Взимку в Україні роботу втратять ще 200 тисяч людей

Зарплати українців за рік впали на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: