Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За рік чисельність населення України скоротилася на понад 230 тисяч людей – Держстат

Перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених залишається суттєвим.

Станом на 1 січня чисельність населення України становила 42 мільйони 153 тисячі осіб.

Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Упродовж минулого року українців поменшало на 233,2 тисячі осіб.

У Держстаті констатують, що перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених залишається суттєвим: 100 проти 57.

Оцінка населення України не враховує тимчасово окуповані території Донеччини та Луганщини і Автономної Республіки Крим із Севастополем.

Раніше повідомлялося, що до 2050 року чисельність населення в Україні зменшиться на 5,5 мільйона людей. Такі прогнози роблять в Інституті демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України. Чисельність людей трудоактивного віку (20-59 років) скоротиться на 6,6 млн, тоді як кількість людей у віці 60 років і старше збільшиться на 2,6 млн., а їхня частка в населенні (рівень старіння) зросте до 33%. 

ВідеоУкраїна в цифрах: як анексія та війна на Сході впливають на чисельність українців

Сьогодні - третя серія унікального проекту Ольги Василевської та Андрія Марченка про те, куди за роки незалежності зникло 10 мільйонів українців. У минулих серіях ішлося про смертність та еміграцію. Сьогодні ж ТСН розкаже про найболючіше за останні роки - анексію та бойові дії на Сході країни. Офіційна статистика рахує українців без Криму, але з усім Донбасом. 

Україна в цифрах: як анексія та війна на Сході впливають на чисельність українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції