За рік популярність Януковича і Азарова впала у 2-3 рази

Результати соціологічних досліджень свідчать, що три чверті українців не схвалюють діяльність уряду України.

Діяльність Віктора Януковича на посту президента не схвалюють 60,7% українців. Рік тому таких було тільки 27,8%. Кількість людей, які схвалюють діяльність глави уряду Миколи Азарова, зменшилась втричі. Про це свідчить опитування, проведеним компанією "Українське демократичне коло".

Схвалюють роботу глави держави 30% опитаних. Не змогли визначитися 9,3%.

У Західному регіоні президентом невдоволені 77,6% респондентів, в центральному - 66,2%, в південному - 50,8%. У рідному для Януковича східному регіоні кількість тих, хто схвалює і не схвалює становить 43,9% і 48,1% відповідно.

Роботу Миколи Азарова в цілому не схвалюють переважна більшість дорослого населення (71,6%). Прем'єр-міністром невдоволені в усіх регіонах. За рік кількість тих, хто схвалює діяльність Азарова скоротилася з 53,9% до 18,9%.

Три чверті громадян в цілому не схвалюють діяльність уряду України. За рік невдоволених стало удвічі більше - з 32,3% до 74,2%.

Опитування проводилося за замовленням Інституту політики 20-25 травня. Вибіркова сукупність представляє доросле населення України і охоплює усі регіони країни. За місцем проживання опитані 1200 респондентів від 18 років і старше. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,9%.

Зазначимо, за даними соціологічних досліджень, якби вибори президента проходили у травні 2011 року, до другого туру знову вийшли б Віктор Янукович та Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Аутсайдерами президентського рейтингу стали Азаров і Литвин

Українці не обрали би президентом ані негра, ані єврея

У наступну Раду потраплять комуністи і Тягнибок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: