За рік правління Януковича  щасливих людей поменшало

В Україні стало менше щасливих людей, їх уже не 65%, як роком раніше, а 63%. Більшість щасливчиків живуть у восьми західних областях

У 2011 році, під час правління Віктора Януковича, кількість щасливих людей, що живуть в Україні, скоротилася з 65% до 63% у порівнянні з 2010 роком. Більшість із тих, хто вважає себе щасливим, мешкає в західних регіонах.

Про це повідомила заступник генерального директора компанії "Україна сьогодні" Наталія Іщенко.

"Таке невелике зниження рівня щастя відбулося вперше за останні шість років", — заявила Іщенко на прес-конференції у понеділок, 14 березня, коментуючи результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціологічних досліджень (КМІС).

"Але це зниження незначне, і швидше можна говорити про те, що рівень щастя в Україні стабілізувався", — додала вона.

Згідно з опитуванням, 34% респондентів вважають себе однозначно щасливими, 29,2% - скоріше щасливими, ніж нещасними, 9% - швидше нещасними, ніж щасливими і 7,9% - однозначно нещасними.

Визначальним чинником позитивного сприйняття українцями рівня свого щастя є рівень доходу.

Так, серед тих, хто може дозволити собі придбати все, що хоче, рівень щасливих людей становить 100%, серед тих, кому грошей не вистачає навіть на їжу — 40%.

У той же час найбільш важливими факторами для щасливого життя опитані назвали сімейні цінності — 39,4%, здоров'я — 32,4%, матеріальне благополуччя — 21,9%, дітей та онуків — 19%, особистісні цінності і самореалізацію — 15,9 %, роботу — 9,8%, духовні потреби — 10%, любов і дружбу - 6%.

Рівень щастя також залежить від віку і статі. Так, серед людей у ​​віці 18-29 років частка щасливих людей становить 58%, старше 70-ти років — 16%.

Найбільше щасливих людей живе у західних регіонах — 74%, найменше у центральних — 56%, на сході — 64%, на півдні — 62%.

Генеральний директор КМІС Володимир Паніотто вважає, що зниження рівня відчуття щастя серед українців обумовлене тим, що ейфорія після президентських виборів, на яких переміг кандидат, якого підтримувала майже половина населення країни, пройшла, а рівень матеріального добробуту залишився без зміни.

Соцопитування було проведено КМІС на замовлення компанії «Україна сьогодні» з 8 по 20 лютого у 110 населених пунктах на території всієї України. Було опитано 2037 респондентів. Похибка вибірки становить 2,2%.

Читайте також:

Син Януковича розповів, як батько врятував Україну

Вчені вивели формулу щастя

Міхалков: Януковича Україні послав Бог

ВідеоВ Україні щасливих людей поменшало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: