За рік в Україні загинули в пожежах майже 1,7 тисячі осіб

За рік в Україні загинули в пожежах майже 1,7 тисячі осіб

Майже 100 тисяч пожеж сталися цього року.

В Україні за 2019 рік під час пожеж загинуло майже 1,7 тисячі осіб. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Від початку 2019 року в Україні сталося вже 95 тисяч 819 пожеж, з яких більше 29 тисяч виникли у житловому секторі. Ці пожежі забрали життя вже 1 тисячі 697 людей. Ще 1 тисяча 392 громадян отримали травми різного ступеня тяжкості", - йдеться у повідомленні.

При цьому рятувальники заявили, що найпоширенішою причиною виникнення займань у помешканнях людей є куріння у ліжку, несправність та перенавантаження електромережі, недбале ставлення до стану пічного опалення.

Впродовж минулого тижня (від 9 грудня до 15 грудня) в країні загасили 916 пожеж, врятовано на пожежах 38 осіб та не допущено знищення вогнем 389 будівель і 50 одиниць техніки. На пожежах загинули 43 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 2 млн 993 тис. грн.

Нагадаємо, 15 грудня повідомлялося, що у Запоріжжі під час пожежі у приватному будинку загинула 75-річна жінка та її 41-річний син.

Відео Масштабна пожежа сталась у ресторані Павлограда, що на Дніпропетровщині

Полум’я спалахнуло раптово і швидко охопило двоповерхову будівлю з площею 400 квадратних метрів. Загасити вогонь вдалось за дві години. За попередньою інформацією, ніхто не постраждав.  

Масштабна пожежа сталась у ресторані Павлограда, що на Дніпропетровщині

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів