Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За рік ЗСУ отримали від "Укроборонпрому" понад 2500 одиниць високоточної зброї

Концерн похизувався новими проектами і розширенням комплексу підприємств.

Концерн з виробництва озброєння "Укроборонпром" передав Збройним силам України понад 2,5 тисячі одиниць високоточного озброєння.

Про це повідомили у прес-службі концерну.

Там зазначають, що це стало можливим завдяки встановленню на підприємствах концерну спеціальних станків для виготовлення високоточної зброї та боєприпасів. 

"Одним із ключових підприємств у цій сфері є Державне Київське конструкторське бюро "Луч", яке розробило та серійно виробляє високоточні ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар" та "Бар‘єр". Сотні цих комплексів з тисячами ракет до них вже передано до війська. І саме ця зброя здатна не лише стримати, а й успішно знищити бронетанкові угрупування агресора та вогневі точки противника", - йдеться у повідомленні.

Також "Укроборонпром" розповів про передову розробку - ракетний комплекс з високоточним озброєнням "Вільха", який вже пройшов випробування цього року. "Вільха" особлива тим, що створена з суто українських частин копмлектування. Також концерн похизувався крилатою ракетою "Нептун", яка під час випробувань знищила надводну ціль на відстані 280 кілометрів. 

Ракети "Нептун"
Ракети "Нептун"

"ДП "Науково-виробничий комплекс "Прогрес" цьогоріч завершило роботи над модернізацією та повним імпортозаміщенням високоточного 152-мм снаряду "Квітник". Цей боєприпас на відстані до 20 км влучає у ціль з похибкою у лічені сантиметри. Таку точність гарантує лазерне наведення на ціль, яке може здійснюватися з безпілотника або корегувальником", - зазначають у прес-службі "Укроборонпрому".

"Квітник" - знищити першим пострілом: "НВК "Прогрес" готовий до серійного виробництва високоточних боєприпасів

ДП "Науково-виробничий комплекс "Прогрес", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершило роботи над модернізацією та повним імпортозаміщенням компонентів з Росії високоточного 152-мм снаряду "Квітник". Ніжинське підприємство, яке є провідним розробником високоточних снарядів, готове до випробувань та серійного виробництва цієї високотехнологічної зброї, яка повністю відповідає концепції сучасної війни за стандартами НАТО. Детальніше: https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/kvitnyk-znyshhyty-pershym-postrilom-nvk-progres-gotovyj-do-serijnogo-vyrobnytstva-vysokotochnyh-boyeprypasiv.html

Опубликовано Державний концерн "Укроборонпром" Понедельник, 17 декабря 2018 г.

Цього року концерн почав створення комплексу підприємств боєприпасної галузі. Основна частина таких підприємств розташована у місті Шостка, зокрема "Шосткинський казенний завод "Імпульс", ДНДІ Хімічних продуктів та "Шосткинський казенний завод "Зірка".

Боєприпаси із Шостки
Боєприпаси із Шостки

Великий обсяг робіт здійснено й на заводі "Артем", де виготовляють 80-міліметрові некеровані ракети РС-80 "Оскол". Випробування показали, що вони можуть успішно експлуатуватися літаками і гелікоптерами ЗСУ. Також підприємство розпочало роботу з серійного виробництва боєприпасів для артилерійської установки "Гіацинт".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції