Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За роки війни український БТР-4 зазнав понад 900 вдосконалень і до нього придивляються в усьому світі

Понад чотири тисячі військових і 200 одиниць техніки пройшлися центром Києва під час параду.

Чим може Україна зламати зуби ворогу, побачили ті, хто був на Хрещатику 24 серпня і хто дивився парад до Дня Незалежності по телевізору. Понад чотири тисячі військових і 200 одиниць техніки пройшлися центром Києва. Та найголовніше – новітні українські розробки. Зокрема, і БТР-4.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

У БТР-4 нічого не залишилося від радянських технологій. Двигун – посередині, як у найсучасніших світових зразків. Одне відділення – для командира і водія – попереду. Для десанту – позаду. Якщо сюди влучать, то весь десант виживе. Цілком автоматизований бойовий модуль – згори. Варіантів цих модулів Україна теж розробила чимало: хочеш – із кулеметом, хочеш – із танковою гарматою. Він може діяти навіть в умовах, коли атакують зброєю масового знищення: ядерною, хімічною, бактеріологічною.

І якщо хтось скаже, що цей БТР воює на фронті вже давно, нічого нового, то специ з військової справи одразу заперечать. Тільки війна може дати відповідь на запитання: досконала у вас зброя чи ні. БТР-4 після реальних боїв дістав понад 900 змін і вдосконалень. Кожна – сплачена кров'ю.

Саме тому до БТР-4 придивляються нині в усьому світі, ідеться в сюжеті Станіслава Ясинського. Він дізнався значно більше секретів про те, що є основою нової української армії. Тож подробиці дивіться на відео.

Відео Українська армія продемонстровала на параді Незалежності, як виходить з технічної прірви

Залиште свій коментар

Вибір редакції