За розбазарювання землі на мільйони чиновника оштрафували на 200 доларів

Чиновник з Ялтинської міськради незаконно роздавав землі кримської резиденції глави держави. Збиток склав близько 4 млн грн, проте замість в'язниці чиновник відбувся скромним штрафом.

Заступника начальника управління головного архітектора Ялтинського міськради за розбазарювання земельних ділянок на південному узбережжі Криму на 4 мільйони гривень приговорили до штрафу в 1700 гривень. Відповідне рішення виніс Алуштинський міський суд.

Як пише "Дело", екс-чиновник обвинувачується в тому, що протягом 2007-2008 років незаконно видавав фізичним особам висновки про цільове використання земельних ділянок для будівництва будинків у рамках парку-пам'ятника "Місхорський", а також Юсуповського палацово-паркового садового комплексу.

Зазначимо, Юсуповський палац перебуває на балансі Державного управління справами президента України і є однією з резиденцій глави держави.

Колишній чиновник-архітектор встиг видати узгодження на незаконне будівництво гаражів і будинків на зазначених охоронних і заповідних територіях приблизно 20 громадянам.

У результаті, як підрахували в прокуратурі, він завдав шкоди державі на суму 3,7 млн грн. З цієї суми 2,6 млн грн склав збиток від видачі висновків на будівництво в Юсуповському палацово-парковому комплексі.

Сам підсудний під час суду і слідства переконував, що не знав, де насправді знаходилися ці ділянки. Нібито він не виїжджав на місце через відсутність транспорту і не звіряв фактичне розташування земельних ділянок.

Алуштинський міський суд визнав його винним у здійсненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України, і призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах архітектури і містобудування на два роки, зі штрафом у сумі 1700 гривень.

При цьому на підставі ст. 75 КК України суд звільнив засудженого від відбування основного покарання, замінивши в'язницю випробувальним терміном два роки.

Читайте також:

Почав діяти закон, який забороняє чиновникам приймати подарунки

ГПУ порушила кримінальні справи за корупцію проти 26 високопосадовців

Київського чиновника упіймали на розкраданні 5,6 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: