За смерть студента в райвідділку дільничому обіцяють 8 років ув’язнення

8 років ув'язнення дільничому інспектору та 3 роки обмеження волі черговому загрожує через смерть студента у райвідділку. Проте міліція обурена: "З нас роблять монстрів, а з п'яного - ангела".

Звинувачення у загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському РУВС пред'явлено двом співробітникам райуправління, в якому від травми голови загинув Ігор. Черговий Сергій Коваленко звинувачується у службовій недбалості, і йому загрожує 3 роки обмеження волі - тобто, покарання не пов'язане з триманням під вартою. Дії дільничного інспектора Сергія Приходька підпадають під статтю про перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, за що передбачено термін до 8 років.

Адвокат Олександр Заруцький, що захищає інтереси матері загиблого, уточнив, що, згідно з матеріалами слідства, Коваленко не перевірив законність перепровадження Індила в райвідділок і не оглянув його. А Приходько самовільно прийняв рішення помістити студента в камеру для тимчасово затриманих, а потім ще і застосував до нього насильство: волоком затягнув в камеру хлопця і залишив його лежати на кахельній підлозі. Про побої ні слова. "Вважаю, що справу рано передавати до суду, залишилося ще багато нез'ясованих моментів, наприклад, що стало причиною першого падіння Ігоря під час складання протоколу, били його там чи ні", - говорить адвокат.

"Хочу, щоб слідство знайшло того, хто завдав Ігорю смертельну травму або допоміг цю травму отримати, - каже мама студента Людмила Степанівна. - Те, що говорилося в експертизі, мовляв, впав з лавки на підлогу, отримавши прискорення при перевороті ногами, - дурниці ... І у відділенні він не настільки був п'яний, як про це заявляла міліція, що теж зафіксовано камерами спостереження".

У прес-службі прокуратури повідомили: "Версія про причетність співробітників міліції до заподіяння Індилу смертельних тілесних ушкоджень не знайшла об'єктивного підтвердження". У той же час додають: "Міністру внутрішніх справ запропоновано розглянути питання про відповідність займаним посадам керівників Шевченківського РУВС".

У райуправлінні вважають, що прокуратура потрапила "під вплив тих, хто розвалює міліцію": "З нас зробили монстрів, а з п'яного, що втратив контроль над собою студента, - ангела. Медики, яких ми викликали, але вони відмовилися забирати цього Індила, взагалі як би осторонь. Ідіотизм якийсь!"- сказав нам один з офіцерів.

Нагадаємо, у травні в Шевченківському райвідділку міліції загинув 19-річний студент Ігор Індило. За офіційними результатами експертизи, хлопець помер від падіння на тверду підлогу: в міліції стверджували, що він кілька разів впав і вдарився головою, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.

Всього до Міністерства внутрішніх справ з початку цього року надійшли повідомлення про 28 випадків смертей у відділках міліції.

Читайте також:

Прокуратура: міліціонери не вбивали студента в райвідділку

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

У севастопольському райвідділі міліції затриманого знайшли повішеним

Могильов: міліція не винна в загибелі студента в райвідділі

Янукович зацікавився загибеллю студента у міліції три місяці потому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: