За сніданком Тимошенко та Баррозу обговорювали українську ГТС

Український прем`єр зустрілася з президентом Європейської комісії Жозе Барозом та главою Світового банку Робертом Зеліком.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко впевнена, що міжнародна інвестиційна конференція з модернізації газотранспортної системи буде корисною. Про це вона повідомила під час робочого сніданку з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, під час зустрічі сторони обговорили стан і перспективи співпраці України і Європейського Союзу. Особлива увага приділялася шляхам зміцнення енергетичної безпеки. Зокрема, йшлося про стабільність постачання і транзиту природного газу.

Президент Європейської комісії подякував за відповідальну і конструктивну позицію, та роль Тимошенко у врегулюванні січневого газового конфлікту.

Тимошенко підкреслила принципову важливість для України поглиблення стратегічної співпраці з ЄС по забезпеченню природним газом та електроенергетикою.

Баррозу запросив Тимошенко відвідати Брюссель найближчим часом. В свою чергу Юлія Тимошенко запросила президента Світового банку Роберта Зеліка до України під час їхньої зустрічі у Мюнхені.

Обговорюючи перспективу подальшої співпраці, сторони приділили увагу реструктурізації банківського сектору України та фінансової підтримки інфраструктурних проектів. Голова українського уряду та президент Світового банку залишилися задоволеними співпрацею на сьогоднішній день. Під час розмови наголошувалося, що Світовий банк збільшив фінансування України в 2008-2009 роках.

Також Зелік привітав Тимошенко з тим, що вона вкотре отримала вотум довіри від Верховної ради.

Нагадаємо, що в Мюнхені проходить 45-й міжнародна конференція з питань безпеки. Україну на ній представляє прем`єр Юлія Тимошенко.

Читайте також:
Ющенко розповів Тимошенко, як їй слід поводитись у Мюнхені
Росія висунула Україні додаткові умови отримання кредиту
Ющенко чекає від Росії нових "шоу" проти України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: