"За Сталіна! Від Катюші!". Росія провела в окупованому Криму репетиції військових парадів до 9 травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Репетиції відбулися у трьох містах - Севастополі, Сімферополі та Керчі.

Увечері 4 травня в окупованому Росією українському Севастополі відбулася репетиція військового параду, приуроченого до російського "Дня перемоги".

Як повідомляє Крим.Реалії, колону військової техніки очолювала бойова машина реактивної артилерії воєнних років, відома під неофіційною назвою "Катюша", на реактивних снарядах якої було написано "За Сталіна! Від Катюші!".

Репетиція параду в Криму_4
Крим.Реалії
Репетиція параду в Севастополі

Після цієї установки їхав танк воєнних років Т-34 на синтетичних гусеницях, самохідна артилерійська установка і кілька десятків російських бойових машин, що перебувають на озброєнні берегових військ Чорноморського флоту Росії.

Репетиція відбулася в центрі міста, бойова техніка їхала вулицею Леніна і проспектом Нахімова. За дійством спостерігали кілька сотень туристів і місцевих жителів, які фотографували бронетехніку на мобільні телефони.

Репетиція параду в Криму_3
Крим.Реалії
Репетиція параду в Севастополі

Також репетиції відбулися в окупованих Росією Керчі та Сімферополі. У Керчі в підготовці до параду брали участь військові різних видів російських військ і "юнармійців".

Репетиція параду в Криму_2
Крим.Реалії
Репетиція параду в Керчі

В Керчі була представлена різна військова техніка Росії: від броньовиків, БТРів, мінометів і гаубиць, систем "Град", до зенітних ракетних систем С-300.

Репетиція параду в Криму_1
Крим.Реалії
Репетиція параду в Керчі

Залиште свій коментар

Вибір редакції