Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"За таких, як вона, ми воюємо": військові прийшли на ювілей Ади Роговцевої

Президент особисто привітав ювілярку та вручив їй премію.

Президент Петро Порошенко вручив легендарній акторці Аді Роговцевій державну премію імені Довженка за внесок у розвиток кіномистецтва. Це сталося на творчому вечорі з нагоди 80-річчя діячки культури, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поміж запрошених на свято були особливо дорогі для Ади Миколаївни гості – українські військові та волонтери. Із багатьма вона знайома особисто, бо всі роки війни їздить у зону АТО, передає кошти і відвідує поранених у шпиталі. Присутні аплодували легенді сцени стоячи. "За таких, як вона, ми воюємо і будемо воювати", - пообіцяли українські воїни. "Давайте захищати одне одного – тим самим ми зможемо захистити нашу землю, нашу рідну Україну! Я безмежно вдячна вам", - закликала ювілярка.

Як повідомлялося, легенда українського театру й кіно Ада Роговцева напередодні творчого вечора з нагоди свого 80-річчя влаштувала прес-конференцію. "Добре, коли довго живеш, але це випробування. Дійсно треба чекати кращих часів і щось для цього робити, щоб їх наблизити", - зізналася вона. Її особистою відповіддю стала допомога пораненим військовим у шпиталях. "Принести книжки, поспілкуватися - хоч отаке, отакусеньке зробіть, але це треба зробити! Тут відкривається серце. Воно не розривається – воно розкривається назустріч", - пояснила видатна українка. 

ВідеоПремія та особливі гості: Ада Роговцева провела творчий вечір з нагоди свого 80-річчя

Залиште свій коментар

Вибір редакції