За тиждень хакери атакували сайти держорганів майже 8 тисяч разів

Дата публікації
Перегляди
760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За тиждень хакери атакували сайти держорганів майже 8 тисяч разів

Фото: Національний банк України

Більшість DDoS-атак зафіксували на сайти Офісу президента.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації заблокувала майже 8 тисяч хакерських атак на сайти державних органів протягом 6-12 травня. Про це повідомили у пресслужбі.

Всього за ці дні система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 10964 підозрілих подій.

"Переважна більшість з них стосується виявлення нестандартних протоколів або подій (45%), спроб мережевого сканування (23%), виявлення мережевого трояна (16%) та спроб отримання прав адміністратора (10%). Системою захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет було заблоковано 7908 різних видів атак, 99% з яких – мережеві атаки прикладного рівня. Також було заблоковано 18 DDoS-атак (переважна більшість – на сайти Офісу президента України)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала й опрацювала 3207 кіберінцидентів.

Нагадаємо, 13 квітня повідомлялося, що на сервіси Київської міської державної адміністрації здійснювалися масові хакерськи атаки. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація