Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За три місяці кіберполіція закрила 100 піратських онлайн-кінотеатрів

Поліція наголошує, що піратські сайти заробляють на рекламі.

З початку 2019 року кіберполіцейські припинили діяльність 100 піратських онлайн-кінотеатрів. Про це повідомив начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, передає видання "Радіо Свобода".

Зазначається, що адміністраторів цих ресурсів викрили на території Львівської та Закарпатської областей, а також у Києві.

"Сьогодні, 8 квітня, операція "Пірати" стартувала по всій країні та триватиме до кінця місяця. Її основною задачею є посилення уваги до протидії злочинам, що вчиняються у сфері порушень авторських прав правовласників", – заявив Демедюк.

Він зазначив, що пірати не надають громадянам безкоштовний доступ до перегляду відео, а заробляють на розміщенні рекламних оголошень на піратських ресурсах.

"Такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць з одного сайту. При цьому, немає гарантії того, що цей ресурс не несе у собі шкідливого програмного забезпечення", – уточнив керівник кіберполіції.

Нагадаємо, 4 лютого повідомлялося, що лише за минулий рік кіберполіція закрила 40 нелегальних онлайн-кінотеатрів і спільно з телевізійниками виявила десятки інших фактів піратства.

ВідеоКрадене кіно: за минулий рік кіберполіція закрила 40 нелегальних онлайн-кінотеатрів

Лише за минулий рік кіберполіція закрила 40 нелегальних онлайн-кінотеатрів. І спільно з телевізійниками виявили десятки інших фактів піратства. А крали, визнають, зловмисники все: від просто стрічок, до сигналу сотень платних телеканалів, які потім примудрялися продавати.

Крадене кіно: за минулий рік кіберполіція закрила 40 нелегальних онлайн-кінотеатрів

Залиште свій коментар

Вибір редакції