"За Україну!" вимагає відкликати українського посла в РФ

Після інциденту з Українською бібліотекою у Москві, партія вимагає відкликати посла через "його неспроможність захистити українські інтереси перед Кремлем".

Депутатська група "За Україну!" ініціює звіт міністра закордонних справ Костянтина Грищенка у Верховній раді щодо ситуації навколо Української бібліотеки у Москві.

Як повідомили у прес-службі партії "За Україну!", також народні депутати вимагають відкликати посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка.

За словами лідера партії "За Україну!" В'ячеслава Кириленка, "ситуація навколо Української бібліотеки в Москві засвідчила безпорадність українського зовнішньополітичного відомства. Тому ми вимагаємо в перший пленарний день восьмої сесії Верховної ради заслухати звіт керівника МЗС Костянтина Грищенка щодо ситуації навколо Української бібліотеки в Москві".

Також народні депутати від групи "За Україну!" хотіли б почути позицію міністра щодо ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії.

"Особливе обурення викликають дії українського дипломатичного представництва в Російській Федерації. Замість того, щоб виконувати свої повноваження – захищати українські інтереси та права українців - дипломатичне представництво фактично перетворилося на ретранслятор позиції Кремля", - зазначив Кириленко.

"Тому партія "За Україну!" вимагає відкликати посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка з метою заміни його кандидатурою, що здатна захищати українські інтереси перед Кремлем", - наголосив він.

Читайте також:

Українська бібліотека у Москві відновила роботу: РФ її більше не чіпатиме

"Свобода" вимагає заборонити в Україні діяльність російських організацій

Фельдман попросив Мєдвєдєва не чіпати українську бібліотеку в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: