За управління авто в нетверезому стані введуть драконівський штраф у 17 тисяч гривень

ДАІ розробила нові правила дорожнього руху, які будуть введені в дію вже наввесні. Згідно нових правил, за значні порушення штрафи зростуть в 3-5 разів.

Найбільші штрафи будуть застосовуватись у разі керування автомобілем в нетверезому стані – штраф може становити 17 тисяч грн.

Як повідомив керівник прес-служби ДАІ Євген Кравець, в нових правилах штрафи підвищаться не за всі правопорушення, а лише за найбільш небезпечні.

„Це перетин залізничних переїздів (штрафи виростуть до 1700-2000 грн), якщо водій створив надзвичайну ситуацію, управління авто в нетверезому стані, перевищення швидкості”, -- розповів газеті „Сегодня” Євген Кравець.

Що стосується водійських посвідчень, то їх вилучатимуть тільки за порушення, які передбачають цю процедуру і зараз - наприклад, пияцтво за кермом чи проїзд на червоне світло.

Також, згідно нових правил, ДАІ вимагатиме, щоб водії взимку під час руху не вимикали фари своїх автівок ні в день, ні в ночі.

Відомий адвокат Вадим Володарський, який допомагає ДАІ складати нові правила в якості експерта, вважає, що такий величезний штраф є невипраданим. „Це дуже багато, враховуючи, що середній українець заробляє такі гроші за півроку-рік”, - зазначив адвокат.

Читайте також:

За брудні колеса на дорогах штрафуватимуть

Українці платитимуть дорожні штрафи по-європейськи

ДАІ відбиратиме права, доки водії не оплатять штрафу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: