За вбивства на ґрунті расової ворожнечі саджатимуть на 15 років

ВР прийналі закон, котрий робить більш жорстким покарання за злочини на ґрунті расової чи релігійної нетерпимості - до 10-15 років позбавлення волі.

Верховна рада посилила відповідальність за злочини на ґрунті расової, національної чи релігійної нетерпимості.

За ухвалення цього законопроекту проголосували 312 депутатів при 226 необхідних.

Прийнятий законопроект передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років за умисне вбивство з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості.

Крім цього, парламент встановив покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 5 років (з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без цього) за умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності людей у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, расовою, етнічною приналежністю, кольором шкіри, мовою.

Раніше за такі дії передбачалося покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років (з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без цього).

Даний законопроект був зареєстрований у Раді ще в березні 2008 року.

Читайте також:

Паризький "Діснейленд" звинувачують в расизмі

Нігерійця у Львові вбили через численних українських коханок

Австралійські мусульмани звинуватили місцеву владу у расизмі

В Україні побільшало скінхедів та неонацистів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: