За вбивство Кушнарьова ніхто покараний не буде

Амністія Дмитра Завального, звинуваченого у вбивстві Кушнарьова , підтверджена Верховним Судом. У звинувачення більше немає аргументів.

Верховний Суд України, засідання якого відбулося сьогодні вранці, залишив у силі рішення Апеляційного суду Харківської області про амністію Дмитра Завального, який звинувачувався у вбивстві з необережності екс-губернатора Євгенія Кушнарьова. Про це повідомила адвокат потерпілих Наталія Князьська.

"Ми не розраховували на такий результат. Рішення Апеляційного суду залишили в силі, і це образливо - справа, по суті, "похована" - заявила Князьська.

Рішення вже 8 вересня набере чинності. Як відзначила Князьська, "у захисту більше не залишилося механізмів для оскарження рішення Верховного Суду".

Нагадаємо, 16 січня 2007 р. екс-губернатор Харківської області, один з лідерів Партії регіонів Євгенії Кушнарьов був поранений на полюванні. Наступного дня після проведення декількох операцій він помер.

У лютому 2007 року прокуратура Харківської області пред’явила звинувачення у вбивстві з необережності Кушнарьова помічникові депутата Дмитра Шенцева (від фракції Партії регіонів) Дмитру Завальному.

15 травня апеляційний суд Харківської області визнав винним Завального, амністував його і закрив кримінальну справу. Сім’я Євгенія Кушнарьова подала касаційну скаргу на це рішення.

Читайте також:

Суд амністував вбивцю Кушнарьова

Слідство за справою Кушнарьова закінчено

Кушнарьову поставили пам'ятник

У справі Кушнарьова підозрюють чиновника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: