Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За вбивство трьох інкасаторів за ґратами опинилися вже двоє підозрюваних

Досі шукають зброю і схованку з грошима.

За ґратами вже двоє підозрюваних у справі про напад на авто інкасаторів під Черніговом. Тоді, два роки тому, трьох людей вбили і викрали велику суму грошей. Нині - під арештом апеляційний суд залишив Володимира Терещенка. Саме його назвав своїм співучасником основний підозрюваний у нападі - колишній інкасатор Олександр Маклюк, йдеться в ТСН.16.45.

У кайданках у супроводі охорони його заводять до зали суду. Володимир Терещенко оскаржує свій арешт. Його затримали, бо запідозрили у зухвалому вбивстві трьох інкасаторів і крадіжці величезної суми грошей. Опинився за ґратами, бо свідчення на нього дав кращий друг - теж підозрюваний у тому нападі на інкасаторів.

2 роки тому за три сотні метрів від жвавої траси Київ-Чернігів правоохоронці знайшли спалений броньовик «ПриватБанку» із тілами трьох інкасаторів. У всіх вогнестрільні поранення. Мішки з готівкою зникли. А це понад 10 мільйонів гривень ще й валюта. З’ясувалося,  напівдорозі інкасаторський автомобіль на 4 хвилини зупинився. В цей момент в салон могли увійти сторонні люди, вочевидь, знайомі працівників банку. Хоча це категорично заборонено інструкціями.

«Категорично заборонено на маршруті руху брати людей, або сторонні речі, і відповідно відхилятися від маршруту руху.  Там, якщо так відбулося, і водій і інкасатори грубо порушили ці нормативні документи», - каже керівник служби безпеки комерційного банку Василь Куліда.

У причетності до нападу одразу запідозрили Олександра Маклюка, інкасатора того ж банку. Наступного ранку після злочину він прийшов на роботу із опіками, а потім швидко звільнився і зник. Батьки Олександра тоді в інтерв’ю ТСН припустили, що сина могли викрасти. Та виявилось, що Маклюк - виїхав до Росії. Через рік його затримали в Санкт-Петербурзі. Там Олександр почав просити статус біженця, але його таки екстрадували в Україну.

«Маклюк на даний час свою вину визнає повністю і вказує, що даний злочин він вчинив із безпосередньою участю Терещенка», - повідомив прокурор відділу прокуратури Чернігівської області Андрій Авраменко.

Терещенко просить суд звільнити його з-під варти і з електронним браслетом відпустити додому. Слідчий та прокурор наполягають, що він і далі має бути за гратами. Адже досі шукають зброю, з якої стріляли в інкасаторів, схованку з грошима та ймовірних інших співучасників. Апеляційний суд вирішив залишити Терещенка в СІЗО. Там же і другий підозрюваний у нападі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції