За виборами в Україні будуть стежити 13 російських спостерігачів

ЦВК зареєструвала 13 російських спостерігачів за виборами нового президента України.

Центральна виборча комісія України зареєструвала 13 російських спостерігачів за виборами українського президента.

Тринадцять громадян РФ зареєстровано спостерігачами на виборах президента України від автономної некомерційної організації "Міжнародна організація по спостереженню за виборами "CIS-EMO".

В той же час Юлія Тимошенко просить міністра закордонних справ Польщі Радослава Сикорського направити спостерігачів на вибори Президента України.

Тимошенко сказала: "Я дуже прошу вашої підтримки, ОБСЄ, всіх людей доброї волі, які завжди підтримували демократію в Україні, і хочу запросити до України для захисту результатів виборів".

Прем'єр підкреслила, що уряд і вона, як прем'єр-міністр, робитиме все, щоб в Україні відбулися чесні і прозорі вибори. "На сьогоднішній день головне завдання - захистити результати виборів", - додала Тимошенко.
 

Як повідомлялося раніше,місія Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ23 листопада, розпочала свою роботу з моніторингу президентської виборчої кампанії України.

Президентські вибори пройдуть на Україні 17 січня 2010 року. За даними останніх соціологічних опитувань компанії Research&Branding Group, в другому турі президентських виборів 46,7% респондентів готові проголосувати за Віктора Януковича, 30% - за Юлію Тимошенко.

Читайте також: 

Нові бюлетені загрожують зірвати вибори

Кандидатів у президенти поділили на пари для участі в дебатах

Майже половина українців не вірить у чесні вибори

Місія ОБСЄ розпочала моніторинг президентських виборів в Україні 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: