За відставку Мартиненка знову не вистачає підписів

Два депутати з самого початку заявили про недійсність їх підписів під протоколом про усунення Мартиненка.

Депутати фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Тарас Стецьків та Олександр Клименко офіційно повідомили спікера Володимира Литвина про недійсність їх підписів під рішенням про відкликання Миколи Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.

Як повідомили в прес-службі фракції НУ-НС, Стецьків та Клименко відзначили, що не були присутні на жодному засіданні фракції, де розглядалося б питання про відсторонення Мартиненка. Підписи під заявленим рішенням фракції про відкликання керівника фракції вони не ставили, а це означає, що "кількість підписів тут становить 36 при необхідних 37-ми".

"Ми з самого початку заявили про недійсність наших підписів. Спроба видати за рішення фракції НУ-НС більш ніж сумнівний документ з підписами народних депутатів, які ставилися в різні періоди на чистих аркушах, та ще й за поданням фальшивого уповноваженого фракції, є відвертою фальсифікацією", - прокоментував ситуацію заступник лідера фракції Стецьків.

Депутати просять Литвина оголосити про недійсність їх підписів на найближчому сесійному засіданні Верховної ради.

Нагадаємо, в жовтні в ЗМІ пройшла інформація, що фракція НУ-НС готується до кадрових ротацій і замінить Мартиненка на Кириленко. Коментуючи це, сам Кириленко зазначив, що таку ідею підтримує більшість народних депутатів від фракції НУ-НС.

Для вивчення протоколу засідання фракції, під яким були зібрані підписи за відставку Мартиненка, була створена робоча група, яка прийшла до висновку, що документи були підроблені. За словами Романа Зварича, у вівторок "заступник голови фракції Борис Тарасюк провів голосування, і рішення не прийнято про те, щоб відкликати Мартиненка Миколу Володимировича з посади голови фракції".

Минулого тижня Лавринович в парламенті офіційно оголосив про усунення Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.

Мартиненко очолив фракцію НУ-НС 16 січня - після того, як Кириленко подав у відставку на знак протесту проти рішення 37 з 72 депутатів фракції НУ-НС підписати коаліційну угоду з Блоком Юлії Тимошенко і Блоком Литвина.

Читайте також:

Фракція НУ-НС звільнила свого голову Мартиненка

НУ-НС зібрала голоси за повалення Мартиненка

БЮТ звернувся в ГПУ щодо "фальсифікації" документу НУ-НС

Литвин цілком серйозно вважає себе царем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: