За всиновлену дитину будуть платити, як за власну

Сім`ям, які встановили дитину, уряд платитиме 12 тис. 400 грн.

Уряд затвердив порядок призначення і виплати державної допомоги сім`ям, які всиновлюють дітей. Тепер за всиновлення дитини батьки отримуватимуть 12 тис. 400 грн.

Як повідомив міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко на прес-конференції в Кабінеті Міністрів, "фактично це той самий розмір, який виплачується і при народженні першої дитини".

В Україні відповідно до даних Державного комітету статистики, налічується 102 924 дітини-сироти або дітей, позбавлених батьківської опіки. З них 33 тисячі не мають сімей, 35 тисяч дітей на сьогоднішній день всиновлено, 64 тисячі перебувають під опікою і близько 6 тисяч живуть у будинках родинного типу.

Як нещодавно повідомляв міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, цього року буде всиновлено більше 2000 діток українцями, іноземцями - 1183 дитини (дані за 10 місяців). Для порівняння, минулого року було всиновлено 1784 дитини нашими співвітчизниками, іноземцями – 1670 дітей. Найбільше дітей всиновлювали в Севастополі, Києві, Івано-Франківській, Київській і Рівненській областях.


Читайте також:
В Києві відкрили Всеукраїнський форум усиновлювачів (відео)
У Закарпатті зростає кількість дітей-сиріт
(Не)потрібні діти України

ВідеоЗа всиновлену дитину будуть платити, як за власну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: