За замерзлими на кордоні верблюдами прибули спецмашини

Верблюдів на кордоні з Росією завантажують у спеціальні машини.

Верблюдів, які майже два тижні провели на російсько-українському кордоні, почали завантажувати у спеціально обладнані машини, що прибули за тваринами.

Про це повідомила начальник митного поста пункту пропуску "Матвеєв Курган" Таганрозької митниці Віра Макарчук.

"Спецтранспорт з Болгарії прибув за тваринами сьогодні вранці. Зараз ми разом з двома водіями почали завантаження тварин", - сказала Макарчук. За її словами, поки що складно сказати, коли закінчиться завантаження, оскільки "верблюди поки що не йдуть, впираються". "Після завантаження оформлятимемо документи. Перевізники поки що не заявили, як і куди вони відправляються, документів ще не показали. Поки що ми тільки завантажуємо тварин", - уточнила Макарчук.

Нагадаємо, 31 січня 2009 року в Амвросіївський пункт державного ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному кордоні, надійшли супровідні документи на 20 верблюдів, які прямували з Калмикії транзитом до Болгарії. Через те, що між українським і російським пунктами пропуску, немає нейтральної смуги,  вищезазначений вантаж весь час перебував на території РФ.

Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней на території РФ, а також відсутність узгодження на транзит територією України вантажу, фахівці ветеринарної медицини не пустили верблюдів через територію України. Крім того, тварини перевозились не в спеціальному транспортному засобі, а в пристосованому автотранспорті.

Читайте також:
Україна пустила російських верблюдів до Європи
На кордоні з Україною померли два з 20 російських верблюдів
На кордоні замерзають 20 верблюдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: