За зберігання порно саджатимуть на 5 років

Президент Віктор Ющенко зважився підписати скандальний закон про порнографію.

Президент Віктор Ющенко підписав закон "Про внесення змін до Кримінального Кодексу України", яким встановлюється кримінальна відповідальність за зберігання порнографії. Інформація про те, що закон повернено з підписом президента 26 червня, з'явилася на сайті Верховної ради, тоді як на офіційному сайті глави держави акт відсутній.

Як відомо, згідно з новим законом, ввезення і виготовлення в Україні предметів порнографічного характеру з метою збуту або поширення, а також зберігання, перевезення або інше переміщення з тією самою метою або їх збут або примус до участі в їх створенні - караються штрафом від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Альтернативним запобіжним заходом може стати арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, з конфіскацією порнографічних предметів і засобів їх виготовлення і поширення.

Ті ж дії, скоєні відносно кіно- і відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім або поширення серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, караються штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних податками мінімумів доходів громадян. Дані дії можуть також спричинити обмеження свободи на строк до 5 років, або позбавлення волі на той же термін, з конфіскацією порнографічної кіно- і відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрації.

Нагадаємо, 11 червня Верховна рада ухвалила законопроект щодо посилення відповідальності за зберігання творів, зображень або предметів порнографічного характеру.

Читайте також:

В Україні з'явився сайт, де можна поскаржитися на порнографію в Інтернеті

Мін'юст дозволив зберігати порно "в медичних цілях"

Оніщук порадив не збирати вдома порнокасети

Любителі порнографії просять у Ющенка захисту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: