За зміну президента висловились понад 70% українців

Переважна більшість українців вважають, що Віктору Ющенку пора залишити пост президента. В той же час вони значно прихильніше ставляться до Юлії Тимошенко.

Більшість українців вважають, що Віктор Ющенко мав би подати у відставку з поста президента України.

Про це свідчать дані всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Зокрема, 70,9% опитаних відповіли, що на заклик деяких політиків піти у відставку з поста президента, Ющенку правильніше було б зробити це, лише 19,3% українців вважають, що чинний глава держави має залишитись на своїй посаді, 9,8% не змогли дати відповіді на це запитання.

Водночас, оголошення імпічменту президенту підтримують 56,6% опитаних, 26.9% висловились проти цього, 16,5% не змогли дати відповідь.

Думки українців щодо відставки прем’єр-міністра Юлії Тимошенко розділились. Так 45,2 % вважають, що вона має залишитись на своїй посаді, 43,1% думають, що їй слід піти, 11,7% вагалися з відповіддю.

Якби українцям дозволили обирати, хто мав би піти у відставку зі свого поста – Тимошенко чи Ющенко, більшість би віддала перевагу відставці президента - 57,0 % і лише 16,4 % віддали перевагу тому, щоб у відставку пішла Тимошенко. 26,6 % не змогли дати відповіді на це запитання.

Опитування громадської думки проводилося з 29 січня по 5 лютого. Методом інтерв`ю опитано 1642 респонденти, які проживають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Читайте також:

ПР та Янукович - лідери народної довіри. Яценюк - феномен

Американці назвали Рейгана найвеличнішим президентом США

Ющенко - Тимошенко: без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: