Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Забезпечить інвестиційну привабливість": Порошенко підписав закон про аудиторську діяльність

Законом пропонується створити два нові аудиторські органи.

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".

Про це повідомила прес-служба президента.

"Закон визначає правові засади аудиту фінансової звітності, здійснення аудиторської діяльності в Україні, врегульовує відносини, що виникають при її здійсненні, та приводить норми національного законодавства у сфері аудиторської діяльності у відповідність із законодавством Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закон також пропонує створити Орган суспільного нагляду, що складатиметься з Ради нагляду за аудиторською діяльністю та Інспекції із забезпечення якості. Також підвищаться вимоги до аудиторів, послугами яких користуватимуться підприємтсва, що викликають суспільний інтерес.

Йдеться і про ще один орган, що пропонується створити згідно із новим законом. Він називатиметься Аудиторською палатою України. 

"Відповідно до норм Закону пропонується створити Аудиторську палату України, як професійну самоврядну організацію, яка забезпечуватиме реалізацію значної частки функцій з регулювання професійної діяльності аудиторів", - йдеться у тексті повідомлення. 

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України щодо державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки, йдеться на офіційному сайті, де опубліковано сам указ, а ось рішення до нього позначене грифом "секретно". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції