Забитого до смерті на Київщині солдата могли карати за пияцтво – військові

Убивцею очевидці та родичі вважають командира роти та його оточення.

Упав із висоти власного зросту, розбив голову та помер – це висновок судмедексперта, який проводив розтин тіла побитого у військовій частині на Київщині солдата. Родичам віддали його тіло з численними синцями на голові, тулубі та ногах, при цьому офіційно наполягають на тому, що загиблий просто невдало впав під час епілептичного нападу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля київського моргу військовий автомобіль із написом: "Вантаж 200". У труні Ігор Тимощук. Його обличчя ретельно загримоване, на голові видніється зашита рана.

"Там дірка просто замість ока. Явний удар був ногою в груди, чітко видно слід від чобота чи берця", - розповідає батько загиблого солдата Петро Тимощук.

Його сина забили до смерті у військовій частині, переконаний батько. На зроблених світлинах результати катувань – травми та синці по всьому тілу, праве око синє та запухле, на руках та ногах видніються гематоми. Судмедексперт уже зробив висновок.

"Закрита черепно-мозкова травма та інші травми на голові, які були в причинному зв'язку причин смерті, за висновком експерта, отримані в результаті падіння з висоти власного тіла", - пояснив військовий прокурор Григорій Рябенко.

ВідеоСудмедексперти заперечують факт побиття мобілізованого Ігоря Тимощука

Адвокат наполягає на повторній експертизі. "Заключення не відповідає дійсності, оскільки у нього численні травми, які не зазначені. У нього на тілі численні синці. Декілька травм черепа, описана тільки одна травма", - каже юрист Віктор Пальнюк.

Ігор Тимощук зловживав алкоголем і його неодноразово ловили напідпитку на території військової частини – зізнаються його товариші по службі. Лікували порушника побиттям.

"Наближений командира роти. В нас були дуполизи, які по команді "фас, і він таку команду давав, брали його в оборот. Войтенко тоді хвалився: мені тільки стоїть команду зробити – то я вас всіх буду вчити", - розповів товариш загиблого по службі Іван Стойко.

"Ніхто не визнає, що це було побиття, але такі випадки там вже були", - розповів інший військовослужбовець Володимир Щербина.

Він із друзями заступалися за недисциплінованого солдата. Проте після демобілізації стати на захист Ігоря Тимощука було нікому.

Військова прокуратура серед версій загибелі розглядає нестатутні відносини між командиром та його підлеглими.

Поховають Ігоря Тимощука на Житомирщині в рідному селі Лопатичі.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: