Заблоковані КПВВ на Донбасі: бойовики висунули власні умови пропуску

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окупанти відмовляються повноцінно пропускати людей.

Контрольовані Росією бойовики на Донбасі висунули умови українській стороні, що людей на окуповані території пропускатимуть лише за попередньо узгодженими списками. 

Про це 12 червня повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У міністерстві переконані, що дії бойовиків пояснюються намаганням заблокувати виїзд абітурієнтів для вступу до українських ВНЗ та запевняють, що завчасно повідомили окупантам про роботу з 10 червня двох КПВВ - "Мар'їнка" і "Станиця Луганська"

"Підконтрольна РФ окупаційна "влада" висунула абсолютно неприйнятні умови: заявила про готовність випускати людей на вільну частину Донбасу, але впускати назад на ТОТ ДЛО (тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей, - ред.) тільки за попередньо узгодженими списками з подальшою самоізоляцією або обсервацією", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 червня, бойовики зірвали процес часткового відкриття контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування на Донбасі.

Відео КПВВ на лінії фронту не відкрилися, попри анонсоване відкриття

КПВВ на лінії фронту, попри анонсоване відкриття, не відкрилися. Сотні людей від самого ранку зібралися біля пункту пропуску "Мар'їнка" на Донеччині. Напередодні пустити транспорт мали ще до опівдня. Українська сторона відкрила шлагбаум і перше авто поїхало на окуповану частину. Однак одразу ж повернулося.

КПВВ на лінії фронту не відкрилися, попри анонсоване відкриття

Залиште свій коментар

Вибір редакції