Заблокованій Раді пропонують голосувати письмово

Депутати від БЮТ та НУ-НС пропонують ввести письмове голосування у разі блокування роботи ВР.

Депутати Верховної ради Роман Зварич ("Наша Україна-Народна Самооборона") і Андрій Портнов (БЮТ) пропонують парламенту ввести новий спосіб голосування - у письмовій формі при заблокованій трибуні парламенту.

Про це сказано в проекті постанови, зареєстрованому в Раді 9 вересня.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту "Про внесення змін у Регламент Верховної ради України щодо способу голосування за особливих обставин" пропонується використовувати таку форму голосування також при фізичному втручанні депутатів у роботу електронної системи Ради й при здійсненні ними інших дій, які унеможливлюють проведення відкритого голосування іншим способом.

Відповідно до проекту, відомості готуються й подаються депутатськими фракціями, які бажають взяти участь у голосуванні, після повідомлення головуючого про наявність обставин, які унеможливлюють проведення відкритого голосування іншим способом.

Така відомість повинна містити питання, що ставиться на голосування, а також список народних депутатів, які входять у фракцію.

Депутат, що входить до складу відповідної фракції і є присутнім на пленарному засіданні, напроти свого прізвища в письмовій формі висловлює свою позицію словами "за", "проти" або "утримався" і ставить підпис.
Відомість для голосування підписується головою депутатської фракції або його заступником і подається головуючому.

Після цього головуючий повідомляє результати голосування й прийняте Верховною Радою рішення щодо кожного питання.

Нагадаємо, 8 і 9 вересня ВР не змогла відкрити пленарні засідання через блокування фракцією Партії регіонів роботи парламенту з вимогою першочергового розгляду законопроекту про підвищення соціальних стандартів.

Читайте також:

Рада зі скандалом відкрила позачергове засідання

Рада позачергово збереться, щоб допомогти регіонам

Верховна рада закрилась на тиждень

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: